• Mr McKenic® 9w1 Olej Technologiczny został opracowany w 1999 roku w celu zaspokojenia rosnących wymagań klientów głównie z rynku wojskowego i zbrojeniowego, przemysłowego, morskiego w zakresie dostępności wielozadaniowego, bezpieczniejszego, niepalnego, penetrującego preparatu smarnego.
 • Mr McKenic® 9w1 Olej Technologiczny został opracowany w 1999 roku w celu zaspokojenia rosnących wymagań klientów głównie z rynku wojskowego i zbrojeniowego, przemysłowego, morskiego w zakresie dostępności wielozadaniowego, bezpieczniejszego, niepalnego, penetrującego preparatu smarnego.
 • Mr McKenic Mleczko do Broni jest specjalnym preparatem przeznaczonym do utrzymania niezawodności działania broni poprzez usuwanie osadzonego węgla i zanieczyszczeń miedziowych oraz ołowianych. Mając działanie lekko ścierne preparat posiada zdolność efektywnego usuwania osadzonych warstw węgla bez uszkadzania lufy.
 • Mr McKenic Odrdzewiacz-Odkamieniacz jest przemysłowym preparatem stosowanym w remontach o wysokiej zdolności i sile penetracji który skutecznie usuwa rdzę, kamień kotłowy, uciążliwe osady i przebarwienia, osady wapna i cementu często występujące na kamieniach i granitach (np. jako pozostałość po robotach budowlanych).
 • Out of stock
  Mr McKenic Powłoka Zabezpieczająca jest wysokiej jakości preparatem na bazie poliakrylanu który powstrzymuje rozprzestrzenianie się rdzy na już skorodowanych metalach zabezpiecza przed formowaniem się rdzy i korozji na nowych powierzchniach metalowych. Działa jak bariera na powierzchni metalu przeciwko działaniu tlenu, wilgoci, oparom przemysłowym oraz innym elementom zanieczyszczającym środowisko działającym jak katalizator dla korozji.
 • Mr McKenic Preparat do Optyki jest szeroko używany w przypadku takich urządzeń jak peryskopy, ekrany LCD, ekrany komputerów, kopiarki, powierzchnie telefonów komórkowych, elementów wykonanych ze skóry lub PVC (np. fotele), gumowe otoczki kabli, uszczelki gumowe, itp..
 • Out of stock
  Mr McKenic Odrdzewiacz-Odkamieniacz jest przemysłowym preparatem przeznaczonym do emulgowania uciążliwych smarów, olejów, tłuszczów, węgli, itp… z dowolnej twardej powierzchni.
 • Stosowane dotychczas preparaty do czyszczenia i konserwacji broni są preparatami stworzonymi do czyszczenia i konserwacji broni myśliwskiej. Adaptowanie ich do czyszczenia broni bojowej miało sens kilkadziesiąt lat temu,ponieważ szybkostrzelność i zasada działania broni bojowej niewiele różniła się od broni myśliwskiej. Jest oczywistym, że żołnierz na polu walki wystrzeliwuje więcej amunicji niż myśliwy na polowaniu. Powierzchnie luf broni wojskowej są często uszlachetniane (w tym miedzy innymi chromowane) w celu zwiększenia wytrzymałości i wymagają stosowania środków o znakomitych odpowiednich własnościach czyszcząco - myjących takich jakie posiada Mr Mc Kenic 9w1 Olej Technologiczny. Dodatkowo zmieniły się materiały miotające w kierunku większych ciśnień i energii, oraz rodzaje stali.Daje to efekt zwiększenia zagrożenia destrukcji luf przez produkty spalania prochów. Współczesne konstrukcje wymagają stosowania preparatów o zdecydowanie wyższych parametrach, dlatego stworzono Mr McKenic – „Zestaw czyszcząco - konserwujący".

Tytuł

Przejdź do góry