Nasza spółka rozpoczęła działalność gospodarczą w listopadzie 1998 roku. Początkowo zajmowaliśmy się tylko serwisowaniem, remontowaniem podzespołów i dostawą części do lokomotyw wąskotorowych eksploatowanych w podziemiach kopalń węgla kamiennego i kopalń miedzi. Biorąc pod uwagę trudne warunki w których te lokomotywy pracują poszukiwaliśmy preparatów chemicznych które pomogą nam w pracach remontowych. W wyniku tych poszukiwań znaleźliśmy na rynku preparaty występujące pod nazwą handlową Mr McKenic. Po przetestowaniu tych preparatów podczas prowadzonych przez nas prac okazało się, że są one najlepsze jakie udało nam się znaleźć. Tak, około roku 2000, zaczęła się nasza przygoda z preparatami Mr McKenic – właśnie minęły dwie dekady. Preparaty Mr McKenic zostały wprowadzone na rynek polski przez firmę ARTPOL Jarosław Połoczański z siedzibą w Gdańsku. We wrześniu 2004 roku otrzymaliśmy od firmy ARTPOL propozycję współpracy jako dystrybutor preparatów Mr McKenic w Polsce południowej. W pewnym momencie z powodu choroby Jarosław Połoczański został zmuszony do zamknięcia firmy ARTPOL. W 2015 nasza spółka została wyłącznym przedstawicielem marki Mr McKenic w Polsce:

Preparaty Mr McKenic dostarczamy do szeregu firm z różnych branż w Polsce. Używane są one głównie przez różnego rodzaju służby związane z szeroko pojętym utrzymaniem ruchu. Jednym z bardzo ważnych naszych odbiorców są służby mundurowe w tym głównie polskie wojsko. Nasz podstawowy produkt Mr McKenic 9w1 Olej Technologiczny jest doskonałym uniwersalnym produktem używanym miedzy innymi do konserwacji broni – ten produkt oraz kilka innych posiadają pozytywne opinie WITU w Zielonce jak również szereg referencji od bezpośrednich użytkowników w poszczególnych jednostkach wojskowych. Preparaty Mr McKenic posiadają również pozytywne referencje od użytkowników cywilnych. Preparaty Mr McKenic również doskonale sprawdzają się w wielu obszarach w życiu codziennym. Nie ważne kim jesteś, co robisz i gdzie pracujesz – wśród preparatów Mr McKenic na pewno znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania i będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z kolejnymi bezpośrednimi użytkownikami jak również z firmami chcącymi stać się naszym partnerem handlowym w zakresie dystrybucji produktów Mr McKenic.